Pracovní karty Silná firma

Víte o někom, koho by to mohlo zajímat? Dejte mu vědět.

Cena s DPH 499 Kč

K dispozici v našem e-shopu

Karty Silná firma vznikly jako metodická pomůcka pro rychlou diagnostiku firmy v rámci business mentoringu. Obsahují všechny funkční části života firmy rozdělené do pěti pilířů rozvoje firmy - strategie, finance, procesy, prodej a lidé. 

S kartami Silná firma zjistíte během pěti minut, kde všude zasluhuje firma vaši pozornost, lépe uvidíte souvislosti problémů ve firmě a její nevyužitý potenciál. 

S kartami Silná firma získáte trvalého pomocníka pro dlouhodobou práci na rozvoji své firmy. 

Karty Silná firma vám poslouží mnoha způsoby - jako rychlá diagnostika firmy, stanovení priorit vašeho rozvoje, nová inspirace, udržení strategického směru atd.

Je skvělé vzít si kartu do ruky a přemýšlet o ní. Nebo si třeba budete chtít vybrané karty připíchnout na nástěnku, abyste je měli stále na očích. 

Většinou podnikatelé nedokáží přesně definovat stávající priority rozvoje svých firem, ale téměř vždy dokáží s jistotou říct, která ze dvou priorit rozvoje firmy je pro ně v daném okamžiku důležitější. 

S pracovními kartami Silná firma máte jistotu, že v každém okamžiku víte, co je pro rozvoj vaší firmy to nejdůležitější, a zároveň že jste na žádnou část firmy nezapomněli. 

Chcete nakopnout firmu? 30denní výzva zdarma!

Chcete s firmou pomoct?Poznejte business mentoring!

Prohlédněte si karty

Ing. Štěpán Klein MBA