Firma v krizi

Víte o někom, koho by to mohlo zajímat? Dejte mu vědět.

311 stran, cena s DPH 499 Kč

K dispozici v našem e-shopu

Každý rok se 25 % malých a středních firem potýká s nějakou vážnější formou krize. Přitom každá krize firmu zpomaluje a vrací její vývoj zpět. 

Kniha Firma v krizi se zaměřuje na klíčové faktory, které pomohou každému podnikateli krizi ve firmě včas identifikovat, vyhnout se jí, nebo ji aspoň zvládnout bez velkých ztrát. 

Kniha Firma v krizi se zaměřuje na praktické postupy, které může použít každý podnikatel k lepšímu zvládání krizí. Kniha je určena všem podnikatelům.

Firma v krizi je první praktický průvodce pro malé a střední  podnikatele, který jim pomůže identifikovat správně krizovou situaci ještě předtím, než se dostane do akutní fáze a zvolit správný postup pro její překonání. 

Firma v krizi je rozdělena do čtyř částí:

O krizích. Tato část se zabývá podstatou krize a její dynamikou. Pomůže vám pochopit, jakým způsobem ke krizi dochází a jaké jsou varianty jejího průběhu. Vysvětlí vám nejčastější varianty krizí, na které během podnikání narazíte a pomůže se vám dívat na krizi správným způsobem.

Preventivní krizové řízení. Chcete se raději krizi úplně vyhnout, než řešit její následky? Pak je tato část přesně pro vás. Preventivní krizové řízení se zabývá tím, jak podnikat a řídit vaši firmu, aby byla odolná a připravená absorbovat jakýkoli náraz zvenčí či zevnitř. 

Akutní krizové řízení. Krizové řízení v užším slova smyslu neboli zvládání krize, která ve vaší firmě už naplno propukla. Podíváte se na krizové strategie, krizové finance i personalistiku, dostanete řadu praktických postupů, které můžete použít, abyste se z krizové situace dostali tím nejlepším možným způsobem. 

Podnikatel a krize. Krize má podstatný vliv na podnikatele, jeho osobnost, vztahy nebo dokonce zdraví. V této části knihy se budeme zabývat tím, jak si udržet správný postoj a nenechat se firemní krizí pohltit. 

Jak jste připraveni na krizi? Stáhněte si zdarma checklist!

Chcete s firmou pomoct?Poznejte business mentoring!

Nahlédněte do knihy

Ing. Štěpán Klein MBA