Business sebementoring

Víte o někom, koho by to mohlo zajímat? Dejte mu vědět.

cena s DPH 499 Kč

Předprodej zahájen

Každý podnikatel přemýšlí o své firmě a o tom, jak ji zlepšit. Ale protože je na to sám, často přemýšlí v kruhu a nedokáže své problémy řešit efektivně. To je důvod, proč každý podnikatel potřebuje svého business mentora. Člověka zvenčí, který se dívá na svět jinak, který má zkušenosti z podnikání a který dokáže předat ten správný podnět v tom správném okamžiku.

Přesto většina podnikatelů svého business mentora nemá – třeba proto, že nikdo vhodný poblíž není nebo si myslí, že si to z různých důvodů nemohou dovolit. Přesto se chtějí zlepšovat rychleji než dosud, řešit efektivně svoje problémy a posouvat své firmy dopředu. Právě pro ně je určena tato kniha.

Obsahuje třicet pečlivě vybraných metod, které se nejvíce osvědčily při práci s podnikateli, a které jsou upraveny do podoby, ve které je můžete použít samostatně, bez pomoci zvenčí.

Business sebementoring je metodický proces, ve kterém podnikatel hodnotí situaci své firmy a její možnosti, rozhoduje o svém dalším postupu a způsobu provedení svých akcí. Přitom s pomocí vhodných pomůcek a nástrojů rozšiřuje svůj pohled na podnikání a dělá lepší rozhodnutí. Výsledkem business sebementoringu je zefektivnění a zrychlení práce podnikatele a lepší výsledky firmy.

Chcete nakopnout firmu? 30denní výzva zdarma!

Chcete s firmou pomoct?Poznejte business mentoring!

Nahlédněte do knihy

Ing. Štěpán Klein MBA